img

Ostatní beneGEN4 30 sáčků

449,-

Popis:

BeneGEN4 je moderní produkt s vysokým obsahem kolagenu. Jedná se o kolagenový nápoj se svěží ovocnou chutí.

Doplněk stravy beneGEN4 je kvalitní kloubní přípravek, který jako jediný v České republice obsahuje vysoké množství kvalitního kolagenního hydrolyzátu v jedné denní dávce - 4 000 mg! Dále obsahuje chondroitin a vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí, svalů a šlach.

Kolagenní hydrolyzát je připravován přirozeným štěpením želatiny, a proto je složen z peptidů o relativně malé molekulové hmotnosti. Velmi dobře se tedy rozpouští ve vodě a vstřebává v trávicím traktu, což je hlavní výhoda oproti čistému, nedenaturovanému kolagenu, který se vstřebává hůře, a tím se nedostane do cílového místa. Kolagenní hydrolyzát je organismem velmi dobře snášen.

Příznivý obsah aminokyselin prolinu, hydroxyprolinu a glycinu v kolagenním hydrolyzátu je mnohonásobně vyšší než v běžných potravinách, díky čemuž ideálně doplňuje základní stavební kameny pro tvorbu kolagenu v cílových místech, jako jsou chrupavky, kosti, svaly, šlachy a klouby, ale také pokožka, nehty nebo vlasy.

Kolagenní hydrolyzát se užívá v kombinaci s chondroitinem a kyselinou hyaluronovou, které jsou součástí extracelulární hmoty pojivových tkání. Díky celkovému obsahu kolagenu, chondroitinu a dalších látek, které ostatní běžné kloubní preparáty neobsahují, umožňuje přípravek beneGEN4 zajistit dostatečný přísun základních prvků pro správnou funkci chrupavek, kostí, svalů, šlach a pokožky.

Přídatné látky:

hydrogenuhličitan sodný (kypřící látka), sukralóza (náhradní sladidlo), grapefruitové aroma (látka zvýrazňující chuť a vůni), betanin (extrakt z červené řepy), kyselina citrónová (regulátor kyselosti)

Jak používat:

Obsah sáčku rozpusťte ve 200-300 ml vody nebo rozmíchejte např. v jogurtu apod. Užívejte 1x denně nejlépe po jídle.

Balení:

30 sáčků po 6 g rozpustného prášku

Upozornění:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 10 let. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Obsahuje sukralózu.

Náš tip:

V naší nabídce naleznete také další přípravky s kolagenem a další produkty na klouby.